ATATÜRK'ÇÜ, ÇAĞDAŞ, EĞİTİM ÇİZGİSİNDE İLERLİYORUZ...

93

KURULUŞ YILIMIZ

53

TOPLAM KADROMUZ

15856

MEZUN SAYIMIZ

5896

ÖDÜL SAYIMIZ

Sizin güveninizle , geleceğe yürüyoruz...

 • MİSYONUMUZ
  Çocuklarımızın doğal bir ortamda, özgüveni gelişmiş, bilimsel ve hür düşünceye sahip, evrensel, insani ve kültürel değerlere saygılı, teknolojiyi ve yabancı dili iyi kullanabilen, Atatürk ilkelerine bağlı bireyler olarak yetiştirilmesini amaçlamaktadır.
 • VİZYONUMUZ
  Önyargısız, sorgulayan, araştıran, geleceğin dünyasına yön veren bireylerden oluşan bir toplum oluşturmaya katkıda bulunmayı hedefler.
 • TARİHÇEMİZ
  1990 yılında Kuşadası’nın ileri gelenlerinden Hüseyin Arabul, Üzeyir Naci Akdoğan ve o zaman ki Belediye Başkanı Lütfi Suyolcu’ nun önderliğinde Hasan Tonbul, Sıtkı Kayalı, Kamil Aköz, Ali Alkış ve Gündüz Kutucu ile birlikte sekiz eğitim gönüllüsü üye tarafından Kuşadası Eğitim ve Geliştirme Vakfı (KEGEV) kurulmuştur. Vakfın temel amacı Kuşadası’nın eğitim, kültür ve turizm alanlarında uluslar arası ve ülke düzeyinde seçkin bir belde haline gelmesi için çalışmalar yapmaktadır.
  Bunun için Kurucu üyeler ve oluşturulan mütevelli heyeti öncelikle toplumun çağdaş eğitim düzeyine erişmesi için kolları sıvamışlar, 1993 yılında dönemin Milli Eğitim bakanı Nahit Menteşe tarafından hizmete açılan okulumuzu Kuşadası’na kazandırmışlardır.
  Okulumuz, adını yaklaşık 19 dönümlük araziyi bağışlayan kurucu üye Üzeyir Naci Akdoğan’dan almıştır.
  Özel Ü.Naci Akdoğan Okulları, oluşumundan bu yana kendisiyle aynı dönemde kurulan Kuşadası Eğitim ve Kültür Hizmetleri Anonim Şirketi tarafından yönetilmektedir. Kuruluştan itibaren geçen yıllar içinde, Vakıf ve Şirket yönetimlerinde; birçok seçkin insan, gönüllü olarak çalışmış ve Kuşadası’nın eğitim, kültür, turizm alanlarındaki gelişimine katkı sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.
  Özel Ü.Naci Akdoğan Koleji; 1993 yılından bu yana geçmişinden aldığı güçle, sürekli gelişen olanakları değişmeyen Atatürkçü, çağdaş çizgisiyle; okul öncesinden liseye kadar gelecekte insan sevgisiyle dolu, doğayla iç içe ve doğayı koruma bilinci içinde, üretken ve mutlu bireyler yetiştirme yolunda bölgenin en gözde okulu olarak eğitim ve öğretimini sürdürmektedir.

 

e-güvenlik politikamız